Szkolenia dla pracowników UZ dotyczące pisania wniosków konkursowych

 

Biuro Projektów i Programów Konkursowych w pionie prorektora ds. Nauki i Współpracy z Zagranicą Uniwersytetu  Zielonogórskiego zaprasza pracowników UZ na dwa szkolenia dotyczące pisania wniosków konkursowych.

 

 1. „Szkolenie z pisania wniosku w ramach konkursów Opus 16, Preludium 16, Sonata 14”, które odbędzie się w dniu 16 listopada 2018 r. o godz. 9.00 w sali konferencyjnej Biblioteki Uniwersytetu Zielonogórskiego przy ul. Wojska Polskiego 71 w Zielonej Górze.
  Osobą prowadzącą szkolenie będzie dr Marta Buchalska – koordynator dyscyplin w dziale Nauk Ścisłych i Technicznych Narodowego Centrum Nauki w Krakowie. Przewidywany czas trwania szkolenia to 3 godziny.
  Prosimy o potwierdzenie obecności na szkoleniu mailem zwrotnym do dnia 9 listopada 2018 r.  na adres poczty elektronicznej a.nolka-metrykowska@adm.uz.zgora.pl.
  Program szkolenia::

 

 1. „ Jak napisać wniosek do Programu Ramowego Horyzont 2020? Elementy Dobrego Projektu”, które odbędzie się  dniach 3-4 grudnia 2018 r. w Rektoracie UZ przy ul. Licealnej 9, Aula 205.
  Tematem dwudniowego szkolenia będą praktyczne ćwiczenia z pisania wniosków na projekty badawcze i innowacyjne. Ponadto szkolenie obejmuje budżet projektu oraz jego nadzór i kontrolę.
  Zapisy na szkolenie oraz szczegóły dotyczące warsztatów znajdują się na stronie::
  Program szkolenia:: 

 

Skip to content